•  


Produkcja pomostów stalowych i pływających w województwie wielkopolskim

To najnowocześniejsze rozwiązanie, stosowane w budowie portów oraz przystani jachtowych, a także kąpielisk i pływających falochronów. Są znacznie bardziej odporne na działanie czynników zewnętrznych i funkcjonalne ze względu na swoją elastyczność.

Oferujemy kompleksową usługę, począwszy od zaprojektowania elementu stalowego, przez jego wykonawstwo, wykończenie oraz montaż. Pracujemy nowocześnie, gwarantując pełne bezpieczeństwo zarówno realizowanych czynności, jak i wykonanych przez nas gotowych elementów metalowych.

Atrakcyjność oferty naszego zakładu konstrukcji stalowych jest efektem współpracy licznej grupy specjalistów z zakresu ślusarstwa, kotlarstwa i budownictwa.

Zapewniamy, że ścisłe ukierunkowanie na potrzeby i oczekiwania Klienta oraz błyskawiczna reakcja na zmienne trendy branżowe stawiają nas wysoko ponad konkurencją.

Nasze stalowe pomosty pływające odznaczają się wytrzymałością oraz solidnością konstrukcji, dzięki czemu są niezawodne i zawsze spełniają funkcję w stu procentach.

s1

logo