•  


Kompleksowa obróbka metali w województwie wielkopolskim – Usługi

Szeroka oferta profesjonalnych usług

Zakład konstrukcji stalowych „Liberska” kieruje swoją ofertę usług kompleksowej obróbki metali i wykonania elementów stalowych do Klientów indywidualnych, firm i przemysłu z województwa wielkopolskiego. Jako odpowiedzialny producent, gwarantujemy naszym Klientom wysoką jakość wyrobów stalowych, takich jak bramy uchylne i garażowe oraz drzwi, balustrady i ogrodzenia, stalowe pomosty pływające oraz stalowe konstrukcje hal. Specjalizujemy się przede wszystkim w obróbce mechanicznej metalu. Świadczymy usługi frezarskie, spawalnicze i montażowe. Wykonujemy również palety metalowe i pokrycia dachów. Poniżej znajduje się pełna oferta usług świadczonych przez zakład obróbki metali „Liberska”.

Wykonujemy usługę piaskowania takich elementów, jak:

 • elementy metalowe,
 • konstrukcje stalowe,
 • elewacje budynków,
 • felgi samochodowe,
 • elementy drewniane.

Do realizacji usługi posiadamy specjalistycznie wyposażone stanowisko przeznaczone do oczyszczania strumieniowo – ściernego rozmaitym ścierniwem.

Zastosowanie kuleczek o różnej granulacji podczas czynności obróbki powierzchni wyrównuje jej gładkość, satynuje tworząc niepowtarzalny efekt wizualny oraz uniemożliwia zaleganie zabrudzeń. Szkiełkowanie stosuje się do elementów niemetalowych, na przykład elementów gumowych, drewnianych oraz aluminiowych, mosiężnych, brązu i pochodnych tych metali.

Malowanie może zostać wykonane w dowolnym, wybranym przez Państwa kolorze, według palety RAL.

Oferujemy możliwość wykonawstwa konkretnych efektów:

 • grubą strukturę,
 • drobną strukturę,
 • efekt „antyczny”,
 • połysk: pełen, półmat i mat.

Nasze zaplecze sprzętowe wyposażone jest w specjalistyczny piec, służący do wygrzewania. Jego wymiary prezentują się następująco: 10 000mm x 2100mm x 1250mm. Osiągnięcia firmy w zakresie malowania proszkowego zostały wyróżnione na 17. Chodzieskich Targach Gospodarczych.

ref

Do profesjonalnego wykonawstwa usługi stosujemy nowoczesną wypalarkę plazmowo – gazową, sterowaną numerycznie (CNC).

W zakresie cięcia plazmowego oferujemy cięcie blachy czarnej, stalowej i nierdzewnej na arkusze o wymiarach 3000mm x 1500mm, z dokładnością do 1,0mm. Grubości arkusza to odpowiednio: 12mm dla blachy czarnej i 8mm dla blachy nierdzewnej.

W zakresie usług cięcia gazowego tniemy blachę czarną do grubości 130mm na arkusze blach o wymiarach 3000mm x 1500mm.

Podejmujemy się wykonawstwa ciężkich i skomplikowanych prac z użyciem specjalistycznych systemów dźwigowych:

 • żurawia samochodowego HYDROS T-321 o udźwigu 32 t.

Spawamy:

 • stal czarną,
 • stal nierdzewną,
 • aluminium,
 • cienkie blachy ocynkowane (usługę nazywamy lutospawaniem).

Do realizacji usługi wykorzystujemy spawarkę LORCH S8.

Są to w pełni sprawdzone rozwiązania ogniochronne, stosowane w budownictwie i mające istotny wpływ na podniesienie poziomu bezpieczeństwa przeciwpożarowego w obiekcie.

Zapewniamy ich fachowy montaż oraz odbiór przez licencjonowanych pracowników.

To najnowocześniejsze rozwiązanie, stosowane w budowie portów oraz przystani jachtowych, a także kąpielisk i pływających falochronów. Są znacznie bardziej odporne na działanie czynników zewnętrznych i funkcjonalne ze względu na swoją elastyczność.

Oferujemy kompleksową usługę, począwszy od zaprojektowania elementu stalowego, przez jego wykonawstwo, wykończenie oraz montaż. Pracujemy nowocześnie, gwarantując pełne bezpieczeństwo zarówno realizowanych czynności, jak i wykonanych przez nas gotowych elementów.

Atrakcyjność naszej oferty to efekt współpracy licznej grupy specjalistów z zakresu ślusarstwa, kotlarstwa i budownictwa.

Zapewniamy, że ścisłe ukierunkowanie na potrzeby i oczekiwania Klienta oraz błyskawiczna reakcja na zmienne trendy branżowe stawiają nas wysoko ponad konkurencją.

Nasze pomosty stalowe odznaczają się wytrzymałością oraz solidnością konstrukcji, dzięki czemu są niezawodne i zawsze spełniają swoją funkcję użytkową.

Zakład obróbki metali „Liberska” świadczy swoje usługi głównie na rynku województwa wielkopolskiego produkując wysokiej jakości balustrady, ogrodzenia stalowe i zasieki. Wykonujemy ogrodzenia na posesje prywatne, tereny firm i zakładów przemysłowych, instytucji państwowych oraz budynków użyteczności publicznych. Wykonywane przez nas panele ogrodzeniowe wykonywane są na zamówienie naszych Klientów według wcześniej ustalonego wzoru. Realizujemy również zlecenia na balustrady stalowe do różnego rodzaju budynków.

Kominy stalowe są samodzielnymi systemami kominowymi, które nie wymagają dodatkowej osłony i mogą znajdować się przy ścianie lub innych urządzeniach zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku.

Kominy stalowe stosuje się do odprowadzania spalin z kotłów i urządzeń grzewczych na paliwa takie jak: węgiel, miał, drewno, olej, gaz i inne energetyczne paliwa stałe. Kominy izolowane znajdują zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym oraz przemysłowym. Kominy są w pełni odporne na działanie warunków atmosferycznych. Zapewniają bezpieczną temperaturę ścianek zewnętrznych, są niepalne i bezpieczne w przypadku pożaru sadzy oraz odporne na działanie kondensatu skroplin.

Palety metalowe, nadstawki i kosze wykonywane są z materiału odpowiednim zabezpieczeniu i wytrzymałości. Na życzenie Klienta są one malowane proszkowo lub ocynkowane. Solidne wykonanie gwarantuje długotrwałą ochronę przed rdzą i uszkodzeniami mechanicznymi w trakcie eksploatacji. Palety metalowe są alternatywnym rozwiązaniem do palet drewnianych, charakteryzują się one dużą żywotnością, wytrzymałością i nośnością. Nasza oferta obejmuje oferowane produkty w wymiarach standardowych lub innych zgodnie do potrzeb i oczekiwań odbiorcy. Wykonujemy palety, nadstawki oraz kosze także według wzorów Klienta.

logo